אני רוצה להיות שם!

הבטיחו לך הבטחות גדולות?
אמרו לך שהקורס ילך לבד, ישווק את עצמו
וגם יכניס לך אלפים?
אתם לא יודעים איך לשפר ולהתקדם?
לא יודעים איך למנף את הקורס שלכם?
מכרתם, הפצתם, ניסיתם 
וזה עדיין לא שם?

אני רוצה
להיות שם!

הבטיחו לך הבטחות גדולות? אמרו לך שהקורס ילך לבד, ישווק את עצמו וגם יכניס לך אלפים? אתם לא יודעים איך לשפר ולהתקדם? לא יודעים איך למנף את הקורס שלכם? מכרתם, הפצתם, ניסיתם וזה עדיין לא שם?

אתם רוצים להיות שם - אתם רוצים שהקורס הדיגיטלי שלכם יהיה אחד כזה שנמכר בכמויות, עם תגובות וביקורות בשמיים, קורס דיגיטלי שמרוויח בשבילכם כשאתם ישנים או מטיילים, שממתג אתכם כמומחים בתחומכם, וזה מגיע לכם! יש לכם קורס אבל זהו, הוא תקוע. משהו לא קורה, הוא לא עף קדימה ואין מכירות, פרסמתם והפצתם אבל זה נתקע אתם לא יודעים למה ולא יודעים איך לשפר עמדות מכאן, או שכן יודעים אבל לא מצליחים? אתם יכולים להיות במקום אחר, אתם יכולים להיות ׳שם׳ - שכולם יכירו ויאהבו, שהמכירות יתקתקו, שהכסף יכנס

בשביל זה אני פה!

הירשמו פה לניוזלטר מיוחד לבעלי קורסים שרוצים להיות ׳שם׳ וקבלו מסמך בונוס ראשון של ׳איך משוב צריך להיות׳ תרשמי אותי עכשיו!

יש אנשים שחושבים שבשביל לשפר את הקורס צריך לשאול את הלקוחות מה דעתם, לעשות משוב ששואל מה לא טוב בקורס, מה היה גרוע. זאת אחת הטעויות הכי קריטיות שאתם יכולים לעשות. מי שקרא את הפוסטים שלי כבר הבין - בשביל חוות דעת אמיתית, ממוקדת ואובייקטיבית עם טיפים פרקטיים לשיפור הקורס צריך לפנות אך ורק לאיש מקצוע. ואני רוצה להתחיל לשפר לכם את הקורס כבר עכשיו! אז אני גאה להשיק את הניוזלטר הזה שפונה רק לבעלי עסקים שכבר יש להם קורס דיגיטלי. אחרי נסיון של שנים בתחום של בנייה, תפעול ושיווק של קורסים, סדנאות והרצאות, הבנתי שלא רק מי שחולם על קורס צריך עזרה מקצועית אלא גם מי שכבר בנה קורס דיגיטלי (כמוכם) ומרגיש שהוא לא במקום שהוא יכול וצריך להיות בו.

אז הרמתי את הכפפה והכנתי לכם ניוזלטר בדיוק בשביל זה. גאוני נכון?

מה אתם הולכים לקבל ממני?

טמפלט משוב לקוח שכולל גם הדרכה פרטנית, איך להשתמש נכון במשוב ואיך להשתפר ממנו.

עדכונים על חידושים בתחום בקורסים הדיגיטליים - כדי שלא תישארו מאחור.

טיפים לשיווק הקורס שלכם - כדי שתוכלו להמשיך להתפתח ולמכור.

קייס סטאדי - כדי שתוכלו ללמוד מטעויות של אחרים.

מבצעים והטבות -
כדי לפנק אתכם אקסטרה.

ועוד מתנות מארגז הכלים שלי
(תשאירו לי משהו להפתעה).

ומה זה דורש מכם? כלום!
את כל המסמכים, הטיפים, ההטבות והעדכונים אתם מקבלים מתנה ממני, ללא שום עלות. הכל יגיע ישירות אליכם למייל, אם זה לא מופיע אצלכם תבדקו בספאם או במכירות ותגררו לדואר נכנס, שלא יעלם לכם חלילה. המייל שלכם שמור ומוגן אצלי ולא מופץ לשום מקום, וכמובן שניתן להסיר השתתפות בכל עת, אבל אגיד לכם באובייקטיביות שמומלץ להשאר כי כל ניוזלטר יהיה מפוצץ בערך!

בהמשך תפתח גם קבוצת ליווי בוואצאפ, שם תוכלו לשאול אותי את כל השאלות תעקבו אחרי המיילים ותצטרפו

ומה זה דורש מכם? כלום!
את כל המסמכים, הטיפים, ההטבות, העדכונים אתם מקבלים מתנה ממני, ללא שום עלות הכל יגיע ישירות אליכם למייל (אם זה לא מופיע אצלכם תבדקו בספאם או במכירות ותגררו לדואר נכנס, שלא יעלם לכם) המייל שלכם שמור ומוגן אצלי ולא מופץ לשום מקום, וכמובן שניתן להסיר השתתפות בכל עת אבל כמובן שמומלץ להשאר כי כל ניוזלטר יהיה מפוצץ בערך!

בהמשך תפתח גם קבוצת ליווי בוואצאפ, שם תוכלו לשאול אותי את כל השאלות תעקבו אחרי המיילים ותצטרפו

ולכבוד ההשקה - מתנה ראשונה עבורכם טמפלט למשוב מארגז הכלים האישי שלי מלאו פה את הפרטים ותוך דקות זה אצלכם

יאללה אני בפנים!